Ofset Baskı (Tabaka Ofset):

Birinci sınıf baskı kalitesi ve yüksek teknoloji ile kurulmuş makinalarda işlerinizi en iyi kalitede basıyoruz. Ofset baskının, geniş ürün yelpazesiyle ihtiyacınız olan tüm basım işleriniz için çözümler sunuyoruz.adedi düşük insert basımında ofset baskı tercih edilir. Katalog vb. kalite gerektiren tüm baskı işleride ofset baskı olarak yapılır.

 

Web Baskı:

Web Ofset baskı sistemiyle, yüksek tirajlı işlerinizi yüksek kalite ve en hızlı şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Bu baskı tekniğinin en büyük avantajı, kullanılan kağıdın makineye bobin halinde girmesi ve baskı hızının çok yüksek olmasıdır. Böylece,  kitap, dergi, insert, gazete, katalog vb. baskı adedi yüksek  çalışmalarda çok daha hesaplı ve kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlar.

 

Dijital Baskı:

Dijital ortamda bulunun görsel veya metinlerin çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğine dijital baskı denir. Dijital baskı, materyaller üzerine baskı yapmanızı sağlayan birçok farklı yöntemden sadece biridir. Genellikle küçük çaplı baskı işleri için tercih edilen dijital baskı, ofset baskıya kıyasla daha maliyetli, ancak daha hızlı bir yöntemdir.

Ofset Baskı

Web Baskı

Dijital Baskı