El ilanı ve broşür ürünleri, firmaların tanıtımlarını yapmak ve yeni müşterilere ulaşmak için en sık kullandıkları baskı ürünleri arasındadır. Elden ele dağıtılarak ya da mağazalarda / dükkanlarda / ofislerde insanlara verilerek kullanılan bu reklam yöntemi insanlara firma hakkında bilgi vererek satışın gerçekleşmesini hedefler. Bunun yanında el ilanı ve broşürler fuar, açılış gibi etkinliklerin de vazgeçilmez ürünleridir.

Firmaların markalarını ve sattıkları ürünü öne çıkarabilmek için potansiyel müşterilere ulaşması gerekir. Bu nedenle de el ilanı ve broşür kullanımı marka bilinirliğine ve satışların artmasına doğrudan etki eder. Özellikle de satılan ürün veya hizmetin can alıcı özelliklerinin öne çıkarıldığı çalışmalarda başarı oranları oldukça yüksektir. El ilanı ve broşürlerin kullanım alanlarına göre de farklı ürün çeşitleri bulunur. Bu ürünler arasından kitlenize en uygun olanını / olanlarını seçerek müşterilerinize ulaşacak değişik kurgular da çalışabilirsiniz.

Insert dağıtımı, firmaların kampanya ve ürün tanıtımlarında etkili bir araçtır. Satış faaliyetlerini arttırmada önemli faydalar sağlamakta ve öncelikli tercih edilen bir yöntem olmaktadır.

Firmanıza özel basılan insertlerin dağıtımını profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. Böylece kampanyalarınızı geniş bir kitleye duyurma fırsatı sunuyoruz.

Insertlerinizi belirlediğiniz bölge ve noktalara elden kapı girişlerine titizlikle dağıtılmasını sağlıyoruz. Insertlerin dağıtımı, yapıştırmalı poşet içinde poşetlerin arka kısmındaki bant, tüketicinin kolay alabileceği bir yere yapıştırılarak yapılaktadır.

Bu şekilde, gereksiz insert israfının önüne geçiyor ve verimli bir dağıtım gerçekleştiriyoruz.